To my kreujemy trendy - inni za nimi podążają!

4

województwa


17

miast


34

sklepy


Nasze atuty

Działamy na rynku ponad 5 lat, przemawia za nami doświadczenie, historia i fakty. Zbudowaliśmy jedną z największych sieci tego typu w Polsce bazując na bezpiecznym dla właścicieli sklepów modelu konkurencji między dystrybutorami. W długim terminie takie rozwiązanie pozwala uniknąć uzależnienia od jednego dostawcy i zapewnić właścicielom sklepów optymalną ofertę, warunki zakupowe i bezpieczną przyszłość.

Bazujemy na przejrzystym systemie finansowania i działalności oraz na kompleksowym zapewnieniu bonusów retro opartych o obszerny dokument zawierający wszystkie wymagania dystrybucyjne i producenckie.

Dzięki wysokim standardom, dbaniu o wygląd i wizerunek sklepów w oczach producentów i dostawców stworzyliśmy jednolitą wizualnie sieć w której ciągle wspieramy sprzedaż różnymi metodami marketingowymi. Wszystkie nasze sklepy zostały oznakowane w jednolity sposób i używają jednakowych kasetonów LED, plakatów, gazetek i innych materiałów POS.

Opieramy naszą siłę o dojrzałość biznesową naszych partnerów i wspólne działania dzięki czemu Producenci tak chętnie wspierają nasze inicjatywy. Nasz zespół stanowi ambitna grupa ludzi z pasją, ogromnym doświadczeniem i wiedzą. Nie boimy się nowych wyzwań, bo wierzymy, że na rynku ostatecznie decyduje jakość tego co robimy i tworzymy.

Dlaczego Shake?:

 • Ponad 5 lat działalności i doświadczenia na rynku!
 • Rozpoznawalna, nowoczesna, prestiżowa marka Shake!
 • Największa sieć tego typu w Polsce z jednolitym wyglądem i oznakowaniem wszystkich sklepów
 • Wykorzystywanie mechanizmu konkurencyjności wielu dystrybutorów i producentów
 • Bezpieczeństwo finansowe sklepów dzięki dywersyfikacji dostawców
 • Doskonałe warunki handlowe niedostępne dla pojedynczych podmiotów
 • Gwarancja wszystkich bonusów dzięki pełnemu sformalizowaniu warunków
 • Gwarancja oznakowania sklepu przy rozpoczęciu współpracy (kaseton LED, semafor LED, ramki itp.)
 • Pełne, profesjonalne, cykliczne wsparcie marketingowe (plakaty, gazetki itd.)
 • Preferencyjny dostęp do mega ofert z naszych innych projektów (np. projektu alkoholowego Shaker)
 • Pełne wsparcie przy otwieraniu sklepu, optymalnym zatowarowaniu i prowadzeniu biznesu

Co nas wyróżnia?

 • Przejrzysty system finansowania w postaci stałej opłaty członkowskiej (pokrycie kosztów oznakowania sklepu, stałej opieki koordynatorek, obsługi rozliczeń bonusów, organizacji akcji promocyjnych, spotkań biznesowych, szkoleń etc.)
 • Profesjonalny marketing, który stanowi dźwignię handlu (akcje promocyjne, banerowe, plakaty, gazetki, konkursy, loterie, reklamy radiowe itp.)
 • Niezależność co pociąga za sobą wykorzystanie mechanizmu konkurencyjności dystrybutorów w długim okresie czasu

Zagrożenia rynkowe dla sklepów formatu "Sweet-Alco

 • Sieci własne dystrybutorów z długoterminową strategią stopniowego uzależniania odbiorcy
 • Ryzyko stopniowego podnoszenia limitów zakupowych/kredytowych u jednego odbiorcy, przy braku dywersyfikacji dostawców prowadzące do problemów z płynnością finansową
 • Ryzyko preferowania w umowach dystrybucyjnych i producenckich jednego z graczy
 • Sieci franczyzowe z niejasnym systemem finansowania działalności franczyzodawcy, nie pobierającego wbrew standardom opłat, którymi finansowałby działalność
 • Modele franczyzowe „obiecujące” w niezobowiązujący sposób nierealne w długim okresie czasu korzyści

Przemawia za nami ogromne doświadczenie:

To my kreujemy trendy! Realizujemy niezależne, ogólnopolskie projekty sprzedażowe (np. projekt ekspozycji alkoholowych Shaker) z benefitów których, na preferencyjnych warunkach mogą korzystać sklepy sieci Shake. Jesteśmy w końcowej fazie projektowania ogólnopolskiego systemu informatycznego wsparcia sprzedaży dla branży FMCG.

Jesteśmy twórcami brandu Shot Group, którym historycznie sygnowaliśmy nasze sklepy. W krótkim okresie czasu sprawnie przeprowadziliśmy rebranding na nową markę Shake wraz z którym wdrożyliśmy szereg działań podwyższających standardy naszych sklepów. W krótkim okresie czasu zbudowaliśmy w oczach Producentów i Konsumentów świeżą, nowoczesną, silną, markę Shake.

W ostatnich latach na zlecenie dwóch dużych dystrybutorów stworzyliśmy i zarządzaliśmy takimi projektami jak Top Strefa oraz dodatkowymi akcjami takimi jak Top Produkt, Top Mania. Przeprowadzaliśmy liczne szkolenia i konferencje dla sił handlowych oraz zarządzaliśmy nimi w zakresie powyższych projektów. Współrealizowaliśmy projekty stworzenia takich marek jak Delikatesy Strefa, wspomagaliśmy otwieranie sklepów sygnowanych tym brandem oraz współkreowaliśmy nową wizualizację marki Vita. Nadzorowaliśmy dla tych dystrybutorów również powstawanie systemów IT wsparcia sprzedaży oraz nowych odsłon stron www. O poziomie zadowolenia naszych klientów z naszych działań niech świadczy to, że na bazie stworzonych przez nas brandów i rozwiązań próbują oni tworzyć sieci konkurencyjne i tworzyć podobne inicjatywy (z tą różnicą, że w długim okresie czasu niemożliwe jest wtedy wykorzystywanie przez nich mechanizmu konkurencyjności dostawców).


Zobacz, jakie to proste:

Stwórz swój sklep

Następnie otrzymasz do akceptacji planogram wnętrza sklepu i wizualizację rozmieszczenia oznakowań sklepu na elewacji.

Zatowaruj

Zapewnimy Ci stałą opiekę koordynatora, który pomoże zatowarować sklep, udzieli wszelkich wskazówek i zadba o utrzymanie standardu punktu.

Zacznij zarabiać

Dzięki współpracy, otrzymasz korzystne warunki handlowe.

Skontaktuj się z nami

Nasz przedstawiciel pomoże Ci wybrać lokal i uzyskać niezbędne dokumenty.

JEST NAS CORAZ WIĘCEJ

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, porozmawiać, doradzić się?

Skontaktuj się z naszym przedstawicielem:

+48 533 331 887